Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Прокуратура повернула державі 62 га незаконно орендованої на Кіцманщині землі

Фото: ye.ua
Вартість земельної ділянки – 2,5 мільйона гривень 
Прокуратура Чернівецької області  забезпечила участь у розгляді позовної заяви керівника Кіцманської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області до ТОВ «Агрофірма Оршівська» з вимогою визнати недійсним договір оренди землі та зобов’язати суб’єкт господарювання повернути земельні ділянки площею 62 га, вартістю близько 2,5 млн. грн. у державну власність.

Встановлено, що у січні 2016 року Малятинецька сільська рада Кіцманського району Чернівецької області надала в оренду товариству з обмеженою відповідальністю 62 га землі за межами села Малятинці.

Відповідно до вимог ст. 122 Земельного кодексу України, земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності уповноважене розпоряджатись Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, тобто у даному випадку  сільська рада не мала права надавати ці землі у платне користування.

Господарський суд Чернівецької області підтримав позицію прокуратури та зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути землю у державну власність, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж