Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині понад 3 тисячі осіб притягнули до відповідальності за вчинення домашнього насильства

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Нині на профілактичних обліках в відділах та відділеннях поліції області перебуває 11595 осіб, які вчинили домашнє насильство
Як розповів начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар, нині на профілактичних обліках в відділах та відділеннях поліції області перебуває 11595 осіб, які вчинили домашнє насильство, з яких 6913 поставлено на облік у 2016 році.
 
До адміністративної відповідальності з початку року за вчинення насильства в сім’ї, притягнуто 3015 громадян, у 2745 випадках правопорушникам винесені офіційні попередження про неприпустимість вчинення таких дій.
 
Окрім того, у 1112 випадках правопорушники притягувалися до адміністративної відповідальності повторно протягом року. До 320 правопорушників застосований адміністративний арешт. Крім того, 92 особам – винесені захисні приписи, 63 сімейних кривдників направлено на проходження корекційної програми.
 
Щоб привернути увагу громадськості до проблеми насильства проводяться постійні заходи та акції. Зокрема, 25 листопада розпочалася Всесвітня акція «16 днів проти гендерного насильства».

Гендерне насильство – це насильство, яке чиниться над особою тому, що вона належить до тієї чи іншої статті, і метою його є прагнення до домінування і контролю поведінки. Основним місцем гендерного насильства є сім’я. 

Одним із основних кроків, які сприятимуть викоріненню цього негативного явища, є не замовчування самих фактів насильства. У таких випадках поліцейські радять звертатися до найближчого відділу або відділення поліції, або зателефонувати на спецлінію «102». 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Сектор комунікації поліції в Чернівецькій області