Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Півторарічному буковинцю потрібен слуховий імплант за 30 тисяч євро

Родина Козачок просить допомоги у всіх небайдужих  Олежик Козачок з Керстенців Хотинського району потребує допомоги небайдужих буковинців, повідомляє ТРК «Буковина».
 
Хлопчику лише півтора року. Він допитливий та непосидючий, але через хворобу не може чути голос навіть найрідніших людей. У шість місяців лікарі діагностували двосторонню сенсоневральну глухоту 4 ступеня. Дитина взагалі нічого не чує. Не рятує навіть слуховий апарат. Потрібна операція – вживлення імпланта. Її можуть провести столичні медики, однак лише сам імплант коштує 30 тисяч євро. Таких грошей родина не має.
 
Аби привернути увагу до проблеми Олежика та зібрати гроші на його лікування, юні хотинські актори зіграли благодійну виставу за мотивами казки «Попелюшка».
Дітям вдалося зібрати дев’ять тисяч гривень

Однак цієї суми не достатньо, аби провести необхідну операцію, тож родичі хлопчика простять усіх небайдужих про допомогу.
Допомогти Олежикові почути найрідніші голоси, навчитися говорити та жити повним життям може кожен небайдужий буковинець, переказавши кошти на банківський рахунок мами.
 
РЕКВІЗИТИ:
Приват Банк
Номер рахунку 5168755626408377
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Яна Павлівна Козачок
Тел. 0990645692
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж