Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях студенти презентують фільм про переселенців «Втеча і Батьківщина»

У фільмі представлені 11 інтерв'ю переселенців
7 грудня о 11:30 у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться офіційна презентація студентського документального фільму про переселенців «Втеча і Батьківщина». 

У фільмі представлені 11 інтерв'ю: розповіді переселенців, які були змушені виїхати з Буковини в 1940-х роках і тих, хто вимушено покинув рідні домівки сьогодні – через анексію Криму та бойові дії на Сході України. Герої фільму – українські переселенці також запрошені на презентацію.

Працювали над проектом у двох містах: спочатку в Чернівцях, а потім у місті Амберг, де 24 листопада відбулась перша презентація.
 
Німецько-українська команда, яка складалася з 28 людей, намагалася висвітлити переживання тих, кого змусили залишити вдома все і шукати нової долі на чужій землі.

Стрічка створена  у рамках німецько-українського проекту «Meet Up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen» студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Східнобаварського технічного університету Амберг і Вайден.
У Чернівцях студенти презентують фільм про переселенців «Втеча і Батьківщина»

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж