Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Не варто відмовлятися від мораторію на експорт лісу заради кредиту від Євросоюзу», – Ляшко

Фото: informator.news
Головний радикал вважає, що чинна заборона сприяє розвитку деревообробної галузі в Україні Компрадорська влада, спираючись на підтримку закордонних «варягів», нехтує екологічним благополуччям нації та економічними інтересами країни, намагаючись відмінити заборону на експорт лісу-кругляка в обмін на жалюгідні 600 млн євро кредиту від Євросоюзу. Із такою заявою виступив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
 
– Саме стільки влада намагається виторгувати у закордонних «благодійників», знехтувавши українською екологією, робочими місцями та інвестиціями всупереч інтересам суспільства та виробників у сфері деревообробки, меблевої та паперової промисловості, які лише за 9 місяців 2016 року принесли в бюджет понад 2 млрд грн податкових надходжень, – пояснив головний радикал України. – Нагадаю, що мораторій на експорт необробленої деревини (лісу-кругляка), завдяки зусиллям Радикальної партії, був підтриманий українським парламентом та вступив в дію 01.11.2015 р. щодо всіх порід деревини, крім сосни. Мораторій на експорт необробленої сосни вступить у силу 1 січня 2017 року.
 
Перспектива росту вітчизняних деревообробної, паперової та меблевої галузей колосальна – в десять разів більше випущеної продукції та отриманої валютної виручки від експорту, збільшення в рази податкових надходжень до бюджету та десятки тисяч нових робочих місць. Але для цього уряд повинен не саботувати проукраїнські ініціативи парламенту, які покликані забезпечити достойне життя громадян України, а всіляко підтримувати та плекати паростки економічного розвитку, «вигризаючи зубами» національний інтерес на міжнародній арені. Саме такою повинна бути проукраїнська свідома та цілеспрямована державна політика, саме такою є політика Радикальної партії – політика економічного націоналізму, вважає Олег Ляшко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж