Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук знову не виконав обіцянку здати вулицю Хмельницького до кінця року

Фото: promin.cv.ua
міський голова навіть не називає остаточний термін, коли вулицю офіційно відкриють Ремонт багатостраждальної вулиці Богдана Хмельницького у Чернівцях продовжать у кращому випадку навесні наступного року. Тим часом, міський голова Олексій Каспрук навіть не називає остаточний термін, коли вулицю офіційно відкриють. 
 
«Чому другий місяць поспіль на Хмельницького не виконуються жодні ремонтні роботи?», – поцікавився у міського голови під час сьогоднішньої позачергової сесії депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей.
 
У відповідь на це міській голова повідомив, що проект завершення ремонту вулиці нині перебуває на експертизі. Після її завершення буде оголошено тендер, визначено підрядника і тільки тоді роботи будуть відновлені.
Олексій Касрук знову відмовився називати конкретну дату здачі вулиці в експлуатацію, пообіцявши лише, що все буде добре.
 
Нагадаємо, що цього року терміни відкриття вулиці постійно переносили. Зокрема, Олексій Каспрук в ефірі програми «Ревізор» на «Новому каналі» на всю Україну пообіцяв, що вулицю відкриють до Дня міста. Однак, цього не сталося. Більше того, з’ясувалося, що є неточності у проектно-кошторисній документації, а виділених коштів чомусь для завершення ремонтних робіт не вистачає, і потрібно виділити додаткові гроші з бюджету.
Тоді Каспрук пообіцяв, що вулицю здадуть до кінця цього року та вкотре не дотримався своєї обіцянки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж