Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Віктору Редькіну


Дошку встановили на фасаді будинку, де жив захисник

Сьогодні, 15 грудня, на фасаді будинку, де проживає родина загиблого Героя антитерористичної операції Віктора Редькіна (провулок Ентузіастів, 12), було відкрито меморіальну дошку на його честь.

У пам'ятному мітингу взяв участь голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Звертаючись до всіх присутніх та до членів родини Героя, посадовець зазначив, що Віктор Редькін був справжнім патріотом України, справнім військовим, гідною людиною.
«Віктор був родом з Луганська, і саме там він загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави, - зазначив Олександр Фищук. – Як відомо людина живе доти, доки живе пам'ять про неї. Пам'ятаймо Віктора Редькіна, пам'ятаймо військових, які героїчно загинули, боронячи рідну землю. Слава Україні!»
Дружина Героя Оксана Зубжицька-Редькіна подякувала всім небайдужим, які долучилися до створення та відкриття меморіальної дошки.
 
«Наші Герої заслуговують на пошану та вічну пам'ять, адже вони віддали найдорожче – життя, щоб зупинити ворога та уберегти мирне небо над нашими головами. Мій чоловік був чудовою людиною, людиною честі, справжнім офіцером, добрим та людяним. Без нього світ втратив фарби…»
По завершенню поминального заходу військові випустили в небо символічні синьо-жовті кульки зі стрічками, на яких були написані імена загиблих чернівчан.
У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Віктору Редькіну
У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Віктору Редькіну
У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Віктору Редькіну
У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Віктору Редькіну скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua