Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани просять змінити перевізника на маршрутах 10 та 10-А

Фото: molbuk.ua
Мешканці Калічанки стверджують, що ПП «Багіра» надає неякісні послуги 
Чернівчани просять змінити перевізника на маршрутах 10 та 10-А, які нині обслуговує ПП «Багіра». Відповідна петиція на сайті міської ради набрала 256 голосів.

Автор звернення, мешканець Калічанки Сергій Білоус, зазначає, що чинний перевізник свої обов’язки виконує погано – інтервал руху маршруток інколи сягає 50 хвилин.

«Упродовж декількох років обслуговування громадських перевезень на 10 та 10-А маршрутах здійснює ПП «Багіра». За цей період даний перевізник не виконує свої зобов'язання в повному обсязі: порушення графіку руху автобусів (тривалість очікування від 30 до 50 хв.); несправність транспортних засобів; некоректне поводження деяких водіїв щодо громадян, які користуються даним транспортом. Тому звертаюсь до відповідних міських органів влади переглянути стан перевезення громадян на 10 та 10А маршрутах, навіть якщо це призведе до заміни перевізника», – ідеться у петиції.
  • Конкурс з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах міста відбувся ще 12 жовтня 2016 року. Тоді також було вирішено, що ПП «Багіра», на яке надійшло найбільше скарг від громадян, обслуговуватиме маршрут 10а, а рішення щодо визначення перевізника на маршруті №10 ухвалять на наступному конкурсі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж