Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинець створює казкових героїв зі снігу

Аби на подвір'ї просто так не лежали кучугури, художник з Кельменеччини перетворив їх на улюблених казкових героїв дітвори
На подвір'ї Дмитра Бескубського з села Іванівці на Кельменеччині – справжня зимова казка. Зі снігу чоловік створив казкові фігури – Машу та Ведмедя, Снігуроньку. Заввишки вони з людину. Про це пише ІА АСС.
 
Для художника з Кельменеччини сніг – це завжди натхнення. Розчистивши своє подвір'я, Дмитро Бескубський вирішив даремно часу не гаяти.
 
– Аби на подвір'ї просто так не лежали кучугури, перетворив їх на улюблених казкових героїв дітвори, – розповідає Дмитро. – Бачив такі фігури в Інтернеті, тому було дуже цікаво спробувати їх зробити власноруч.
 
Озброївшись теплими рукавицями, пилкою, шпателем і ножем, чоловік узявся до роботи. Спочатку намалював ескіз, а потім «оживив» сніг. До речі, ніякого каркасу для фігур не робив. Просто вирізав їх зі снігу.
 
– Снігуронька вийшла заввишки 160 сантиметрів, – каже художник. – Такої ж висоти і Ведмідь, а Маша – вполовину нижча. На створення однієї фігури йде приблизно п'ять годин. Найскладніше вирізати обличчя. Але коли робота готова, почуваюся чарівником.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж