Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях видадуть книгу про любов без плюшу та блискіток

У «Видавництві 21» вийшлакнига Олександри Іванюк «АМОР[Т]Е»
До Дня всіх закоханих «Видавництво 21» готує книгу про історію особливої любові. Це роман харизматичної Олександри Іванюк «АМОР[Т]Е», який потішить перших читачів своїм свіжим типографічним запахом вже 14 лютого. А замовити роман на сайті «Видавництва 21» можна вже з 4 лютого – саме цього дня стартує передпродаж.

«АМОР[Т]Е» - історія не із тих, які б’ються рожевими сердечками з блискітками, а на дотик, як плюшеві ведмедики. Ця історія любові пульсує революцією і війною. Більше того, тут усе до болю правдиве, адже роман побудовано на реальних подіях, головними героями яких є італійка Франческа Леонарді та донецький вчитель історії, громадський активіст Юрій Матущак. Юрій відкриває дещо розгубленій італійці, яка приїхала до Донецька вчити російську мову, Донецьк український. І разом з тим, Франчесці відкривається таїна справжнього, сильного почуття. 

Драматизму розвитку стосунків молодих людей додає те, що вони потрапляють у вир донецького Євромайдану, російської окупації. Читач матиме змогу побачити ті події зсередини, майже вповні їх відчути, адже основна емоційна складова роману викликає цілковиту довіру. «АМОР[Т]Е» Олександри Іванюк – приватна історія, яка дозволяє заповнити прогалини в осмисленні недавньої української історії.

Вихід роману приурочений ще до однієї дати – 15 лютого головному героєві мало виповнитися 30 років. 

«Ця зворушлива історія розповідає про зіткнення двох світів, де панують невгамовні пристрасті, боротьба, відчай і надія», – розповідає письменниця Олександра Іванюк.
 
Олександра Іванюк - випускниця Києво-Могилянської академії і College of Europe, дослідниця, закінчує дисертацію про політичні еліти в Україні, живе і працює у Варшаві.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж