Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинка Марта Адамчук пройшла у шоу «Голос країни»

Своїм наставником талановита дівчина обрала Сергія Бабкіна
На сліпі прослуховуваня вокального шу «Голос країни» прийшла буковинка Марта Адамчук. Дівчина народилася у Кельменцях, проте вже 13 років проживає у Києві. 3 роки вона працювала бек-вокалісткою у Потапа та Насті. За словами артистки, це був шалений досвід, проте вона вирішила піти від них. 
- Я постійно залишалася на другому плані, десь в тіні, а душа прагнула самостійної сцени... Зараз досі боюся зробити крок у свою творчість. Я пишу пісні, але мені страшно показати свою музику людям. Якщо хтось повернеться, то в мене з'явиться надія бути сольною співачкою, якщо ж не повернеться ніхто - буде боляче, - каже Марта Адамчук. 
Співачка додала, що їй було дуже цікаво, чи впізнає її голос Потап.
 
На сліпих прослуховуваннях буковинка Марта Адамчук виконала пісню Ігоря Талькова «Я вернусь». Вражені сильним виступом співачки до дівчини повернулися усі тренери. 
Відтак Потап сказав, що дуже радий бачити Марту та зізнався, що не впізнав її голос. 

- Скажу чесно, я не впізнав тебе, але мені дуже сподобався твій виступ. Сьогодні ти довела, що ти – не бек-вокалістка, а справжня солістка, – похвалив учасницю Потап.
– Марта, ти станеш крутішою, ніж Софія Ротару, - пожартував він. 

Марта Адамчук зазначила, що вона дуже цінує та поважає Потапа, захоплюється творчістю Тіни Кароль і Джамали, втім, своїм новим наставником вокалістка обрала Сергія Бабкіна.

- Я хочу попрацювати з артистом. Мені здається, що енергетично це цікавіше. Вибір зроблений. Мені дуже цікаво, як це буде, – сказала буковинка.
Буковинка Марта Адамчук пройшла у шоу «Голос країни»


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж