Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські вчителі будуть здавати ЗНО

З 10 лютого на курсах підвищення кваліфікації впроваджується анонімне тестування вчителів-предметників з базових дисциплін за технологією ЗНО
З 10 лютого на курсах підвищення кваліфікації впроваджується проведення анонімного тестування вчителів-предметників з базових дисциплін за технологією ЗНО. Про це під час брифінгу повідомила директор Депаратменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук.
 
За її словами, таким чином кожен вчитель зможе оцінити свої результати та удосконалити методичну роботу.
 
Окрім того, задля прозорості та відкритості проведення II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», оргкомітет вирішив проводити відеозйомку конкурсних випробовувань: уроку, презентації власного дсовіду, майстер-класу. Відео в подальшому буде розміщено на сайтах Департаменту освіти Чернівецьокї ОДА та Інституту післядипломної педагогічної освіти.
 
Як зазначила Оксана Палійчук, цьогоріч лауреатам конкурсу «Учитель року» підвищено іменну стипендію за призові місця: 1 місце – від 300 грн. збільшено до 1000 грн.; 2 місце – від 200 до 700 грн.; 3 місце – від 100 до 500 грн. Стипендія буде виплачуватися переможцям упродовж 2017 року щомісяця.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж