Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» проведе контрольний матч із «Університетом»

Грою нашої команди керуватиме Олег Ратій

12 лютого команда першої ліги «Буковина» зіграє контрольний матч із командою «Університет» (Чернівці). Матч відбудеться на штучному полі ФОК «Олімпія» (початок – 13:00).

 

Зараз «Буковина» тренується під орудою уродженця Харкова – 46 - річного Олега Ратія. На футбольному полі Олег Борисович запам’ятався, насамперед, за грою у командах «Кремінь» (Кременчук), «Ворскла» (Полтава), «Металург» (Запоріжжя).

Чернівецька «Буковина» проведе контрольний матч із «Університетом»

Олег Ратій працював головним тренером колективів «Гірник – Спорт» (Комсомольськ) і «Арсенал – 2» (Харків). Впродовж 2009-2015 років Олег Борисович був помічником Сергія Ковальця у командах «Олександрія», «Оболонь» (Київ), «Татран» (Словаччина), «Металург» (Запоріжжя) та молодіжній збірній України.


Можна припустити, що керівництво ФСК «Буковина» розглядало переважно кандидатури на посаду головного тренера з інших міст. За неофіційною інформацією, ще до запрошення Олега Ратія буковинський клуб вів переговори, принаймні, з двома тренерами з інших регіонів України. Зараз називати прізвища цих тренерів немає змісту, бо з різних причин вони «Буковину» не очолили. Щоправда, про те, що головним тренером чернівецької команди призначили Олега Ратія, офіційної інформації поки що не було. Це, напевно, пов’язано з тим, що поки що незрозуміла ситуація щодо фінансової підтримки клубу з боку владних структур. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж