Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці

Фото: www.5.ua
Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні уряду 15 лютого Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці. Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні уряду сьогодні, 15 лютого. 
Це означає, що Україна переходить на "економний" режим споживання антрацитового вугілля.

"Немає заперечень, рішення прийнято? Рішення прийнято", - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду.
 
Відтак наразі ймовірні віялові відімкнення світла і тепла. Зокрема, в Київській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Ці регіони мають проаналізувати кризові ситуації, що можуть виникнути та запропонувати шляхи вирішення.
Зі слів керівника "Укренерго", нині запасів антрацитового вугілля на українських ТЕС вистачить приблизно на 40 діб. Міністр енергетики зі свого боку зазначив, Україна може його імпортувати, утім на це знадобиться близько 50 днів. Тож можливість запровадження надзвичайного стану розглядатимуть на засіданні Кабінету Міністрів уже завтра.

  • Як відомо, 13 лютого на засіданні антикризового штабу компанія "Укренерго" та Міністерство палива та енергетики пропонують уряду ввести надзвичайний стан на ринку електроенергії через блокування поставок антрациту із неконтрольованих територій Донбасу.
  • 12 лютого Гройсман заявив, що блокування поставок вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу може спричинити зупинки і відключення у сфері електро- і теплопостачання по всій території країни.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.5.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж