Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У школах Чернівців не вистачає сенсорних кімнат для дітей з особливими потребами

Інклюзивною формою навчання охоплена 41 дитина з особливими освітніми потребами
Задля забезпечення права дітей з особливими потребами на здобуття середньої освіти з урахуванням індивідуальних здібностей та стану здоров’я у 2016-17 навчальному році для 88 учнів у 28 школах організовано індивідуальне навчання. Інклюзивною формою навчання охоплена 41 дитина з особливими освітніми потребами різної нозології в 36 класах 13 шкіл, повідомляють у прес-службі Чернівецької міської ради.
 
Нагальним є питання забезпечення корекційно-розвивального середовища навчання дітей з особливими потребами дидактичним наповненням, оснащенням логопедичних кабінетів та кабінетів психолога, кімнат психологічного розвантаження, відкриття у закладах з інклюзивною формою навчання сенсорних кімнат. 
 
 
У 2016-17 навчальному році загальна кількість дітей з психофізичними розладами становить 5058 осіб, з них: дошкільного віку – 2054, шкільного віку – 3004 (у тому числі з особливими освітніми потребами – 121 учень).
Кількість дітей з інвалідністю у навчальних закладах міста – 432 особи, з них: у загальноосвітніх навчальних закладах навчається – 345 дітей, у дошкільних навчальних закладах – 87 дітей.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж