Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко привітав півтисячі жінок на форумі з 8 Березня

Політик зазначив, що лише леді можуть привести «паразитів-чоловіків» до світлого майбутнього Слова подяки, компліменти та море квітів. Так вітав із прийдешнім 8 Березня лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко представниць прекрасної статі, які зібрались на Всеукраїнський жіночий форум «Жінки за зміни, стабільність і благополуччя кожної родини»,ідеться у повідомленні прес-служби РПЛ.
Ляшко привітав півтисячі жінок на форумі з 8 Березня
Більш як півтисячі леді приїхали зі всіх куточків України. «Ніколи не бачив стільки жінок одразу, наче у квітнику. Місце жінки у нашому серці, а не тільки на кухні. Якщо разом з чоловіком є мудра жінка, то він усього доб'ється. Без жінок не вдасться змінити країною», – звернувся до жінок політик.
 
Народний депутат зазначив, що чоловікам є чому повчитися у представниць прекрасної статі. «Найкрасивіші і найрозумніші жінки повинні взяти цих паразитів-чоловіків і повести до світлого майбутнього. Ваша сила у тому, що ви вмієте об'єднуватись», – наголосив Ляшко.
Ляшко привітав півтисячі жінок на форумі з 8 Березня
Водночас лідер опозиційної фракції різко розкритикував тих, хто хоче позбавити українок головного жіночого свята весни. «Всі, хто хочуть скасувати 8 Березня – просто жлоби. А у наших жінок має бути свято кожен день», – наголосив парламентар.
 
Наостанок Олег Ляшко подарував кожній жінці, присутній на заході, квіти. А це 600 прекрасних троянд. «Вітаю вас, бажаю щоб вас любили. Цінуйте кожен день, бо життя дуже швидко минає», – підсумував лідер РПЛ. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж