Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рибне господарство Буковини очолила кандидат юридичних наук

Вікторія Устименко працювала у Національній академії прокуратури України Під час сьогоднішньої апаратної наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, представлено нового начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Вікторію Устименко, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
 
Довідка
Устименко Вікторія Володимирівна, 1982 року народження, у 2005 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».
 
З травня 2005 року по лютий 2017 року працювала у Національній академії прокуратури України. Устименко В.В. є автором у понад тридцяти наукових публікацій.
 
У 2015 році захистила дисертацію «Організаційно-правовий аспект підвищення кваліфікації прокурорів» та отримала диплом кандидата юридичних наук (доктора філософії з права) за спеціальністю 12.00.10 – судоустрій; адвокатура та прокуратура.
 
У 2016 році за результатами конкурсу Державного агентства рибного господарства України на заміщення вакантної посади начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області оголошена переможцем та з 17 лютого 2017 року призначена на зазначену посаду.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж