Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати розглянуть питання про скасування підвищення вартості проїзду

Фото: promin.cv.ua
Із відповідною пропозицією виступила фракція «Свобода»
Фракція «Свобода» у міській раді вимагає скасувати рішення виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду у міських маршрутках до 4 гривень. Із відповідною заявою на засіданні виступив керівник фракції Андрій Ілюк.

– На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення фактично із грубим порушенням закону, без оприлюднення, без громадських слухань про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті. Його на засідання  фактично виносили з-під поли. Тому наша фракція вимагає стати на бік чернівчан. Ми підготували рішення про скасування ухвали виконавчого комітету про підвищення тарифу, прошу включити його до порядку денного, – заявив Андрій Ілюк.
 
Водночас мер Олексій Каспрук відповів – у рішенні виконкому чітко прописано, що це підвищення буде стосуватися тих перевізників, які пройшли перевірку комісії, дозволили обстежити рухомий склад, надали доступ до GPS-навігації, привели транспортні засоби до ладу.
 
Депутати ж зауважили – у проголосованому проекті рішення цього пункту немає. Також невідомо, яка саме комісія буде перевіряти перевізників, хто входить до її складу та якими критеріями вона керуватиметься, визначаючи, наприклад, охайність водіїв.
 
– Покажіть склад комісії, скільки там людей, цього ніде не зафіксовано. Жодного представника «Рідного міста» немає у виконавчому комітеті, тому наша фракція не несе відповідальності за те, що ви піднімаєте ціни. Це особисто ваша відповідальність. І ви обіцяли чернівчанам не піднімати тариф, – зазначив керівник фракції «Рідне місто» Василь Продан.
 
Міському голові довелося зізнатися, що рішення виконкому ще не доопрацьоване, не підписане, тож і скасовувати нема що.
 
Відтак депутати вирішили розглянути питання «Про скасування рішення виконкому про тимчасове встановлення тарифу на перевезення пасажирів» на наступному засіданні 30 березня.
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж