Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Кількість населення на Буковині скорочується

Найвищий рівень смертності за останнє п’ятиріччя був зафіксований у 2015 році Відповідно до статистичних даних Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, основні демографічні показники (смертність, народжуваність, природній приріст населення) у Чернівецькій області протягом декількох років зазнали різної динаміки.
 
Рівень загальної смертності населення протягом останніх п’яти років в області залишається майже на одному рівні, зазнаючи незначних коливань. Зокрема у 2012 році показник загальної смертності складав 12,5  ‰ (Україна – 14,6 ‰), а у 2016 році – 12,6 ‰. Найвищий рівень смертності буковинців за останнє п’ятиріччя був зафіксований у 2015 році – 12,9 ‰. Тож, порівнюючи дані останніх двох років, можна відзначити що смертність населення області торік знизилась на 0,3 ‰.

Кількість населення на Буковині скорочується

Водночас менш позитивна динаміка спостерігається щодо рівня народжуваності в області, відповідно до якої, торік даний показник знизився в порівнянні з попереднім 2015 роком на 0,6 ‰ (2015 рік – 11,8 ‰; 2016 рік – 11,2 ‰). Протягом останнього часу тенденція щодо зменшення народжуваності спостерігається у всій Україні.  У західних регіонах держави це менш помітно, оскільки народжуваність тут є традиційно вищою на 1-1,5 ‰, зокрема і в Чернівецькій області.
 
Зважаючи на зниження народжуваності, показник природнього приросту населення на Буковині за останні два роки є від’ємним.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж