Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Скандальний керівник Інспекції з благоустрою знову влаштував бійку в Ратуші

Начальник Інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради Сергій Обшанський спровокував черговий конфлікт у стінах Ратуші
Як повідомляє видання Чернівці Таймс з посиланням на власні джерела, вчора посадовець побився із керівником однієї з рекламних компаній.
 
«Учора в приміщенні міськради відбувалась нарада заступника міського голови Володимира Середюка з представниками рекламного бізнесу. Проходячи повз «рекламщиків», які розмовляли в коридорі, начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський, сказав Сергію Писаренку (директор рекламної компанії «Зорепад»), що завтра на виконкомі приймуть рішення про демонтаж його рекламних конструкцій. Спіч керівника інспекції був приправлений нецензурними висловами, тож йому зробили зауваження та нагадали про етику поведінки працівника міськради. На що Сергій Обшанський відповів, що він зараз розмовляє не як посадовець, і перейшов на особисті нецензурні образи. Після цього виникла бійка», - пише видання.
 
Нагадаємо, 27 жовтня 2016 року Сергій Обшанський спровокував конфлікт із депутатом Валерієм Казиміровичем, обливши його водою. Попри вимогу депутатів та рекомендацію Депутатської комісії з питань законності, регламенту та депутатської етики звільнити із займаної посади Обшанського, міський голова Олексій Каспрук залишив того на посаді.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж