Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

З 1 квітня - прийом проектних пропозицій для участі у конкурсі «Бюджет ініціатив»

Проект повинен бути реалізований впродовж одного бюджетного року З 1 квітня до 15 травня триватиме прийом проектних пропозицій чернівчан для участі у конкурсі на отримання коштів для їх впровадження за рахунок "Бюджету ініціатив чернівчан".
Що можна зробити за рахунок Бюджету ініціатив? Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати міську інфраструктуру, організувати культурно —мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.
На реалізацію малого проекту виділяється до 300 тисяч гривень, великого проекту – до 1 мільйона гривень. На впровадження проектів чернівчан у бюджеті міста планують передбачити 10 млн. гривень. Великий проект повинен мати попередню підтримку не менше 50 осіб, які зареєстровані і проживають на території міста Чернівців, що засвідчується відповідними підписами. Малий проект повинен мати попередню підтримку не менше 25 осіб, які зареєстровані і проживають на території міста Чернівців, що засвідчується відповідними підписами.
 
Проект – це програма, план дій, комплекс робіт, викладені у формі описання із належними обґрунтуваннями, розрахунками, кресленнями(картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність замислу та можливість його реалізації за рахунок коштів Бюджету ініціатив чернівчан.
У разі подання проекту у сфері просторового розвитку проект має відповідати Генеральному плану міста Чернівців.
 
Проект повинен бути реалізований впродовж одного бюджетного року. На стадії розробки проекту ініціатор може звернутись за консультацією до будь-якого департаменту, управління, відділу міської ради ,до компетенції якого відноситься дане питання. 
 
Прийом проектних пропозицій від чернівчан у рамках Бюджету участі триватиме з 1 квітня до 15 травня в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), за адресою: вул. Героїв Майдану, 7 та вул. І.Підкови, 2. До того ж проект можна подати через електронну систему "Громадський проект" ( gb.city.cv.ua ).
  
Проекти, які отримали позитивну попередню оцінку, будуть виставленні на голосування, яке триватиме з 10 до 25 жовтня цього року. Ті проекти, які наберуть найбільшу підтримку чернівчан, будуть взяті до реалізації у 2018 році.
Консультації щодо участі у конкурсі проектів програми «Бюджет ініціатив чернівчан» можна отримати у міській раді: Центральна площа, 1, каб.106. (Відділ інформації та зв'язків з громадськістю), тел.52-25-79
Мрії здійснюються!Лише повір у себе!Візьми участь в проекті «Бюджет ініціатив чернівчан»!скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж