Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Радикали ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради


Фото: promin.cv.ua
Через запровадження щомісячної абонплати за газ  Депутати Чернівецький облради від Радикальної партії Олега Ляшка ініціюють скликання позачергової сесії для розгляду питання про необґрунтоване рішення НКРЕКП, щодо запровадження щомісячної абонплати за газопостачання.
 
Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, після того як 28 березня 2017 року НКРЕКП ухвалила рішення про затвердження за новою методологією тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств, розрахованих на основі приєднаної потужності, в наслідок якого з 1 квітня 2017 року споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу, депутати-«радикали» в обласній раді ініціювали збір підписів для скликання позачергової сесії.
 
На сесії депутати планують розглянути питання щодо звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з вимогами:

1. Скасувати грабіжницьке і необґрунтоване рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.
2. До Президента України – винести указ про звільнення членів НКРЕКП, які ухвалили незаконне «рішення про абонплату»
3. Провести новий відкритий конкурсний відбір на зайняття посад членів НКРЕКП згідно чинного законодавства
4. До Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – розкриття та оприлюднення методики розрахунків та обґрунтування підвищення тарифів на послуги з газопостачання населенню; розглянути можливість зниження цін на газ для споживачів.
5. До Генеральної прокуратури України та Національного агентства з питань запобігання корупції – провести всебічне розслідування на предмет ухвалення незаконного рішення посадовцями НКРЕКП та винести відповідні процесуальні рішення.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно