Остапа Семерака біля ЧНУ чекали активісти із плакатами 7 квітня, на Буковині з робочим візитом перебуває Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
![Міністра екології на Буковині зустріли мітингом Міністра екології на Буковині зустріли мітингом](/uploads/posts/2017-04/medium/1491552272_17796482_610643732477002_8177789532053310964_n.jpg)
Ідучи на відкриту лекцію зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Остап Семерак зустрівся з активістами, які виступають проти вирубки лісів.
Вони, зокрема, тримали плакати із написами «Збережемо від незаконної рубки наші ліси – легені Буковини», «Допоможіть врятувати ландшафтний парк для нащадків».
![Міністра екології на Буковині зустріли мітингом Міністра екології на Буковині зустріли мітингом](/uploads/posts/2017-04/medium/1491552194_17796582_610643832476992_2300214150123227854_n.jpg)
Остап Семерак запросив учасників зустрічі на нараду в обласну державну
адміністрацію, під час якої, зокрема, обговорюватиметься зазначене питання.