Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» поступилася «Інгульцю»

Чернівецька команда пропустила перший гол у цьогорічних офіційних матчах

Суперником чернівецької «Буковини» у 25-ому турі першолігової першості України став колектив «Інгулець» (Петрове), який є сусідом нашої команди у турнірній таблиці. Якщо порівняти з попереднім туром, то у складах колективів сталися певні зміни. У «Буковини» на лаві запасних залишилися досвідчений Олег Керчу та Сергій Савчук, а місце в основі отримали Роман Гудак і Максим Ілюк. Шодо «Інгульця», то у старті гостей вийшли вихованець буковинського футболу півзахисник Євген Немтінов (захищав кольори чернівецької команди у першій половині цього сезону) та захисник Олександр Вечтомов. Олександр грав за «Буковину» у 2011-2013 роках.

Поєдинок розпочався з атак підопічних Олега Ратія, однак на 10 хвилині зустрічі «Буковина» пропустила перший гол у цьогорічних офіційних матчах. Екс-гравець чернівецької команди Євген Немтінов вдало зіграв на правому фланзі і віддав хорошу передачу на Олександра Мішуренка, який відправив м’яча у ворота Олега Мозіля. «Суха» серія Олега тривала 370 хвилин.

Згодом той же Євген Немтінов з лінії штрафної пробивав по «рамці» своєї колишньої команди. М’яч опинився у руках Олега Мозіля. Намагався загрожувати воротам «Буковини» капітан «Інгульця» Євген Запорожець, однак його удару забракло влучності. Активно діяв також камерунський легіонер гостей Кен Арман Елла, який раніше грав за молодіжний склад «Барселони» та спробував свої сили у львівських «Карпатах». Камерунець двічі пробивав по воротам «Буковини», однак відзначитися Еллі не вдалося.

Одразу після перерви на поле вийшов досвідчений Олег Керчу, якому вдалося пожвавити гру «Буковини». На жаль, в одному з ігрових епізодів не зміг пробити по воротах суперника Роман Гудак, а після «пострілу» Сергія Чеботарьова м’яч влучив у Владислава Клименка.

На жаль, на 61 хвилині гри отримав ушкодження досвідчений захисник «Буковини» Володимир Найко. Володимира замінив 19-річний дебютант Микола Геник, який минулого року грав за команду «Спарта-Буковина» у першоліговій першості України (U19).

Міг зрівняти рахунок і Сергій Савчук, який також вийшов на заміну. Сергій намагався завдати влучного удару після прострілу Олега Керчу. На жаль, влучно пробити Сергій Савчук не зміг. Кінцівка матчу пройшла в атаках «Буковини», однак зрівняти рахунок наша команда не змогла. Чернівецький колектив поступився з рахунком 0:1.

18 квітня чернівецька «Буковина» зіграє пропущений домашній матч 19-го туру з ФК «Тернопіль». Зустріч розпочнеться о 17.30.

"Буковина" (Чернівці) - "Інгулець" (Петрове) - 0:1 (0:1)

14 квітня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1702 глядача.

Арбітр – Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра – Яковлєв (Київ), Курцеба (Одеса), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу - Буренко (Київ).

«Буковина»: Мозіль, Тєрєхов, Найко (Геник, 61), Темерівський, Бойчук, Покотилюк, Клак, Чеботарьов (Савчук, 69), Гуськов (Керчу, 46), Гудак, Ілюк. Запасні: Чернобай, Мироненко, Сніжко, Бугай. Головний тренер – Олег Ратій.

«Інгулець»: Ганєв, Елла, Запорожець (Павелько, 89), Клименко, Мішуренко, Медведєв, Коцюмака, Боровський, Світличний, Немтінов (Рябушко, 81), Вечтомов (Мучак, 85). Запасні: Попович, Джанелідзе, Кретов, Січінава. Головний тренер – Сергій Лавриненко.

Гол: Мішуренко (10).

Попередження: Ілюк (44), Світличний (45+1), Коцюмака (45+2), Геник (63), Клак (67), Вечтомов (79).