Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські піротехніки знищили 4 артснаряди часів минулих світових воєн

Всього з початку року на території Чернівецької області виявлено та знищено фахівцями групи піротехнічних робіт вже 19 застарілих боєприпасів 12 квітня у селі Вартиківці Кельменецького району у власному господарстві на присадибній ділянці місцевий мешканець виявив підозрілий предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний. Прибувши на місце події, фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області встановили, що знайденим предметом є артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. При додатковому обстеженні території знахідки піротехніками було виявлено ще 2 таких артснаряди.
 
Окрім цього, 15 квітня у селі Добринівці Заставнівського району на відкритій території біля поля також було виявлено вибухонебезпечний предмет, яким виявився артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Першої світової війни.
 
Фахівці групи піротехнічних робіт вилучили боєприпаси та провели знищення вибухонебезпечних предметів у встановленому порядку. 
 
Всього з початку року на території Чернівецької області виявлено та знищено фахівцями групи піротехнічних робіт вже 19 застарілих боєприпасів. Тому Управління ДСНС України у Чернівецькій області застерігає буковинців: для запобігання загибелі чи травмування людей при виявленні вибухонебезпечних предметів обов'язково дотримуйтесь правил безпеки. У жодному випадку не торкайтеся підозрілих предметів і не намагайтесь розібрати його. Місце виявлення обгородіть підручними засобами та після цього відразу повідомте про знахідку за номерами  101 або 102. Пам’ятайте, що правильні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів допоможуть зберегти Ваше життя та здоров’я!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: cv.dsns.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж