Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Юрій Луценко розповів, чого очікує від нового прокурора Буковини

Це, зокрема, боротьба з контрабандою, незаконною вирубкою лісу та земельними оборудками Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, чого він очікує від нового прокурора Буковини Олега Соболя. Це, зокрема, боротьба з контрабандою, незаконною вирубкою лісу та земельними оборудками.
 
– Ці два угрупування Слонів, Кушнірів і мілкіші угрупування контрабандистів повинні зрозуміти – часи безкарності пройшли, або роззброєння, або протистояння із цілою вагою держави, – заявив Луценко.

Що ж до лісу, то генпрокурор повідомив, аби зупинити вирубку, необхідно змінити усіх керівників лісових господарств в Україні. Від Олега Соболя ж необхідна законна оцінка діяльності лісників.
– Звертаюся до прокурорів, якщо на вашій території будуть виявлені не вами підпільні лісопилки, незаконні вирубки – заяви на стіл, інакше це не зупинити. Якщо у Кіцманському районі люди пишуть у Київ скарги, що там незаконні вирубки, то навіщо я тримаю там прокурора? – сказав Ю. Луценко.
Також генпрокурор зазначив – в області постійно відбуваються незаконні оборудки із землею.
– Просив би розібратися, чи дійсно існує ціла система в органах регіональної та місцевої влади людей, які під себе «підгрібають», на незаконних основах, землі, чи дійсно тут земля коштує по 200 баксів за орний гектар, аби її узаконити, – заявив генпрокурор. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж