Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Хотинській фортеці можна одружитися за добу

Свідоцтво про шлюб видається одразу У рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» молодята вже у квітні можуть скористатися новим сервісом Мін’юсту – експрес-реєстрацією шлюбу за 24 години. Наразі цей проект буде реалізовано у Хотині, повідомляє видання «Хотинські вісті».  
 
– Мінімальний термін для реєстрації шлюбу з моменту подання заяви скорочено із 30 днів до 1 доби. Процедура справді швидка. Для цього потрібно лише звернутися до організатора шлюбної церемонії (міської ради), обрати час і місце проведення реєстрації та укласти відповідний договір про надання послуг, – розповідає начальник районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Світлана Кушнір.
 
Свідоцтво про шлюб видається одразу, і протягом 24 годин з моменту реєстрації дані додаються до відповідного реєстру. Наказом ГТУ юстиції у Чернівецькій області організатором державної реєстрації шлюбу в скорочені строки визначено Хотинську міську раду, що за адресою: м. Хотин, вул. Незалежності, 52, поштовий індекс 60000, e-mail: Hoti_amu@ukr.net, тел.: 2-12-61, 2-28-36.
Ціна залежатиме від виду церемонії і місця проведення. Зокрема, можливе одруження і в Хотинській фортеці.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж