Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Аби пережити рак, чернівчанці потрібна допомога небайдужих

Дівчина пройшла уже 12 курсів хіміотерапії Ользі Гердезі торік діагностували рак четвертої стадії. За цей час дівчина пройшла 12 курсів хіміотерапії. Хоча сама називає їх порціями «смакотинок». Їй вдалося згуртувати навколо своєї проблеми тисячі людей з усієї України і заручитися підтримкою навіть вітчизняних зірок. Ольга довела, що привабливою і жіночною можна виглядати навіть, якщо на голові немає волосся.
 
26-річній чернівчанці Ользі протягом семи місяців лікарі не могли встановити діагноз. Дівчина постійно кашляла і задихалась. У Київському інституті раку таки знайшли причину її поганого самопочуття. Лімфому неходжкінську, іншими словами – злоякісну пухлину діагностували столичні медики. Перший день літа минулого року Ольга запам’ятає на все  життя.
 
 «Я тоді була зі своєю вагітною сестрою, яка перебувала якраз на 6 місяці вагітності. Ми вийшли з лікарні, пригадую: вона мене обійняла. Я легенько заплакала і у мене потекла туш і навколо ока було чорне і я тоді пожартувала, що я – як панда. Це нас розвеселило. Ми з сестрою жартували, планували, яку зачіску зробити, щоб гарно коротко постригтися чи зробити перуку з власного волосся».

 
Жартома Оля тепер називає себе «лиса черепушечка». Дівчина втратила волосся після чергового курсу хіміотерапії. Капелюшки та перуки носити не любить. Впевнена: без них вона виглядає привабливішою. І всіх своїх подруг по палаті теж переконала у цьому.
 
Аби пережити рак, чернівчанці потрібна допомога небайдужих
 
До своєї хвороби дівчина ставиться по-філософськи. Каже, завдяки недузі з її життя зникли непотрібні люди, натомість  з’явилися ті, які підтримують. Ольга в свою чергу стала  прикладом для багатьох українців, які борються з раком.
 
Сьогодні дівчина проходить 12-ий курс хіміотерапії. Один такий коштує для її родини приблизно 30 тисяч гривень.  Німецька клініка погодилася дообстежити Ольгу. Для цього в найкоротші терміни потрібно зібрати 20 тисяч євро. Сотні людей з усієї України долучилися до збору коштів. 
 
Банківські реквізити:
UniCredit- 5289447119503609
Приват Банк – 5168757311208658
WesternUnion –  Gerdega Olga
Skrill – help_olya25@mail.ru


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukovyna.tv

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж