Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинців безкоштовно перевірять на ВІЛ та поміряють рівень цукру в крові

У Чернівцях відбудеться акція у рамках Всеукраїнського тижня планування сім'ї
12 травня у рамках проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї в Чернівцях відбудеться вулична акція, присвячена питанням планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я населення.
Для всіх охочих буковинців безкоштовно проводитимуть ряд обстежень: визначення рівня цукру в крові, вимірювання рівня артеріального тиску, експрес-тест на діагностику ВІЛ/СНІДу. Водночас учасники акції зможуть отримати консультації висококваліфікованих медичних фахівців з питань ендокринології, гінекології, збереження чоловічого та жіночого репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, лікування безпліддя, методів запобігання інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом тощо. 
В акції візьмуть участь провідні фахівці з обласного центру планування сім’ї Чернівецького обласного медичного діагностичного центру, ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр», ОКУ «Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ, медичного центру лікування безпліддя, а також представники Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я».
  
Акція відбудеться за ініціативи центру планування сім’ї Чернівецького обласного медичного діагностичного центру, КМУ «Обласний центр здоров’я»,  а також за сприяння та підтримки Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Місце і час проведення акції: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської (неподалік палацу урочистих подій), з 10.30 до 13.00.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж