Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Глибоччині травмувався слюсар-сантехнік деревообробного підприємства

Працівник підприємства проводив ремонт устаткування у цеху лущення та сушки шпону
В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створено комісію спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався із слюсарем-сантехніком деревообробного підприємства «Техно Плюс», розташованого у Глибоцькому районі Чернівецької області.
 
За попередніми даними, працівник підприємства проводив ремонт устаткування у цеху лущення та сушки шпону. Під час здійснення  робіт (ремонт та повірку насоса виточки конденсату з пропарювальних камер), отримав тяжку травму ноги.
Потерпілому 1943 року народження оперативно було надано медичну допомогу. Наразі він перебуває  на лікуванні в лікарні швидкої медичної допомоги в обласному центрі .
Роботу комісії спеціального розслідування, яка встановить обставини та причини нещасного випадку з тяжким наслідком, очолила головний державний інспектор сектору розслідування , аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Грубляк.    
 
Довідково: З початку року (станом на першу декаду травня) в області на виробництві мали місце вісім нещасних випадків, у тому числі,  один із них - зі смертельним наслідком.
Так, у соціально-культурній сфері сталося п’ять  нещасних випадків, по одному нещасному випадку  у галузях автомобільного транспорту, лісового та сільського господарств. Факт виробничого травматизму зі  смертельним наслідком зареєстровано у лісовому господарстві. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Управління Держпраці у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж