Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях знімали серіал про кохання

Фото: Руслана Прокоп’єва
Прем’єра серіалу «Місто закоханих» на каналі «Україна» запланована на осінь У Чернівцях стартували зйомки 20-серійної мелодрами телеканалу «Україна» «Місто закоханих» за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Знімали, зокрема, на вулиці ім. О. Кобилянської та Ольжича.
У Чернівцях знімали серіал про кохання
Канал позиціонує серіал як романтичну історію про жінок «за тридцять», які не втрачають надію відшукати справжні почуття, повідомляє його прес-служба.
У Чернівцях знімали серіал про кохання
Головні героїні серіалу – тележурналістка Олександра, перекладачка Єва і рестораторка Інга. У них різні характери, але їх об'єднує одне – всім трьом катастрофічно не щастить в особистому житті.
У Чернівцях знімали серіал про кохання 
Олександра – емоційна натура, часом їй важко розібратися в собі, адже сама вона не до кінця усвідомлює, чого хоче від життя. Єва – втілення жіночності, вона розумна та красива, але дуже сильно хоче заміж, чим відлякує можливих претендентів. Інга – раціональна, вільна й розсудлива жінка, не схильна до сентиментів. Відклавши вбік любов, Інга прагне до самореалізації і бачить у цьому мету свого життя.
Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія ABC Film. Зйомки стрічки пройдуть в Україні та на Кіпрі.

«Ця стрічка про кохання, з пошуками якого багато жінок зараз затягують. Але, як відомо, той, хто шукає – обов'язково знаходить. Ми ретельно підходили до вибору локацій для зйомок цього кінопроекту і в результаті зупинилися на трьох містах – Києві, Чернівцях і Лімассолі», – розповів режисер фільму Антон Гойда.
 
У стрічці зіграють актори Марина Коняшкіна, Анастасія Буніна, Катерина Мельник, Юлія Галкіна, Олесь Задніпровський, Андрій Фінягін, В'ячеслав Довженко, Євген Морозов, Інна Мірошниченко, Валентин Томусяк, Костянтин Стрельников, Дарія Петрожицька й багато інших.
 
Прем’єра серіалу «Місто закоханих» на каналі «Україна» запланована на осінь.
Фото - Руслана Прокоп’єва. 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж