Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Бурбак благав підтримати Каспрука й обіцяв «активно сприяти», - Олег Тягнибок

Максим Бурбак пропонував політичного хабаря за підтримку Каспрука
Максим Бурбак вмовляв керівництво ВО «Свобода» підтримати Олексія Каспрука на посаді міського голови та пропонував «активне сприяння» за співпрацю. Коли отримав відмову – почалися звинувачення у співпраці з Фірташем.

Про це у програмі «Майдан» на «Чернівецькому промені» заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода»Олег Тягнибок.

«Хай Бурбак розкаже, як підходив до нас, просив і благав аби депутати-свободівці підтримали їхнього голову міської ради. Хай би розказав, як вони обіцяли активно сприяти, якщо свободівці проголосують за їхнього секретаря ради. А коли свободівці сказали, що ми того робити не будемо, після того почалися підленькі звинувачення: а ви на Фірташа працюєте. Ми в такій ситуації опинилися: голосуєте так – на Фірташа працюєте, голосуєте так – на Яценюка. Підкреслюю, «Свобода» не грає ні в ту гру, ні в ту», - наголосив Тягнибок.

За його словами, партія підтримує ідею проведення дострокових виборів у Чернівцях. Більше того, першими про дострокові вибори Чернівецької міської ради заговорили свободівці, - повідомив політик. «Спостерігаючи те, що відбувається у раді, той повний параліч, нездатність міського голови організувати процес, ми ще рік тому задекларували позицію, що ми вимагаємо дострокових виборів і міського голови і міської ради».

«Бурбак хоче запхати «Свободу» щоб вона була між молотом і ковадлом. У Чернівцях конкурують між собою група «Рідного міста» на група «Народного фронту» і тих, і тих страшно бісить, що «Свобода» не стає ні на ту, ні на іншу сторону», - сказав лідер ВО «Свобода».
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж