Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецькі та івано-франківські посадовці домовилися спільно ремонтувати дорогу на Путилу

Буковина надасть франківським ремонтникам 400 тон гравію
За ініціативи голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука, відбулася зустріч представників Чернівецької та Івано-Франківської області щодо ремонту 8 км. дороги, яка пролягає через сусідню Івано-Франківську область та сполучає Вижницький і Путильський райони Чернівецької області і є практично єдиним сполученням горян з обласним центром.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, зазначений відрізок дороги місцями взагалі не придатний для пересування автотранспорту. Івано-Франківська сторона, у відомстві якої знаходиться ця дорога державного значення, впродовж цього тижня розпочне поточний її ремонт щоб забезпечити хоча б мінімальну здатність проїзду. Також повідомлено, що на 2017 рік ця дорога включена до переліку автошляхів, на яких проводитимуть капітальний ремонт.

За словами заступника голови облдержадміністрації  Ігоря Богатирця, під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо надання Чернівецькою областю Івано-Франківським ремонтним бригадам 400 тон гравійно-піщаної суміші задля покращення дорожнього полотна.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж