Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Анатолій Бузник: «Мені треба проаналізувати, хто з гравців заслуговує на виступ у збірній»

Наставник студентської збірної України відвідав Чернівці

Фінальну частину футбольного чемпіонату України серед вищих навчальних закладів, яка відбулася у Чернівцях, відвідав головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузник. Після вирішального матчу «Університет» - «Тернопіль – Педуніверситет» ми поспілкувалися з Анатолієм Івановичем.


- Анатолію Івановичу, які у Вас враження від організації змагань та від гри учасників фінальної частини чемпіонату України?

- Організація чудова. Щодо рівня гри, то, напевно, хотілося би кращого. Поля дозволяли гравцям проявити найкращі свої якості. А сьогодні ми побачили не все, що хотіли. І все ж, команди старалися, проявляли характер, однак цього замало для того, щоби ставити серйозніші завдання.


- У серпні наші студенти виступатимуть на Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться у Тайбеї (Тайвань). Чи є кандидати у студентську збірну України з команди «Університет» (Чернівці)?

- У всіх командах є кандидати. Як вони проявлять себе на коротких навчальних – тренувальних зборах, то вже інша справа. Мені ще треба проаналізувати те, хто з гравців найбільше заслуговує на виступ у збірній.

 

- Чи довго розмірковували над пропозицією знову очолити студентську збірну?

- Недовго. Не було часу розмірковувати. У мене вже була перерва у тренерській практиці. Тому погодився на цю пропозицію. Намагатимемося досягти максимального результату.


- У другій союзній лізі Ви тривалий час виступали за миколаївський «Суднобудівник» та неодноразово грали проти «Буковини». Які спогади залишилися від цих матчів?

- У Чернівцях завжди була чудова підтримка вболівальників. Шанувальники футболу постійноприходили на стадіон. На Буковині за різних тренерів були добротні команди. Грати тут було важко. Тим більше, вивозити очки. Думаю, що у «Буковини»  велике майбутнє. Тут завжди є хороші власні вихованці. Сподіваюся на те, що відродяться традиції такого футбольного фундаменту, який раніше заклали у Чернівцях.  

 

Олексій МАМЧУК

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж