Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада доручила профінансувати ремонт аварійних ділянок Проспекту

Фото: promin.cv.ua
За рік на вулиці зареєстровано 67 ДТП
На сесії Чернівецької міської ради за ініціативи депутата фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Чернівецькій міській раді – Наталії Якимчук було проголосовано протокольне рішення «Доручити департаменту ЖКГ виділити кошти на усунення недоліків асфальтного покриття на основних вулицях міста, а саме проспект Незалежності, вул. Героїв Майдану, вул. Руська.

«Стосовно ситуації, яка склалася в місті з аварійними дорогами. Нагадаю, що вже не раз піднімали питання щодо проспекту Незалежності (ділянка дороги від вул. Героїв Майдану до Ясської), яка перебуває в аварійному стані.

Тут є так звана «праска» і їхати по ній неможливо, особливо під час дощу. З такою ж самою проблемою є вул. Героїв Майдану (ділянка дороги від проспекту Незалежності до вул. Щербанюка), така ж проблема і на вул. Руській (ділянка дороги від вул. Сагайдачного до вул. Московської олімпіади). Тобто є три аварійних ділянки. Моя пропозиція полягала в тому, щоб до того, як проводити капітальний ремонт цих вулиць, потрібно усунути недоліки асфальтного покриття. Протягом року лише на проспекті Незалежності зареєстровано 67 ДТП.

Сподіваюся, після ремонту, аварійність і кількість ДТП на даних ділянках зменшиться», – прокоментувала рішення Наталія Якимчук.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж