Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

2 червня до Чернівців приїдуть відомі гумористи Cтудії «Квартал 95»

Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Юрій Крапов та всі «кварталівці» презентують містянам нову програму
2-го червня до Чернівців приїдуть відомі гумористи Cтудії «Квартал 95». Концерт  відбудеться у Літньому театрі, за адресою  вул. Садова, 1 (а). Початок о 20:00.
 
У червні Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Юрій Крапов та всі «кварталівці» презентують містянам нову програму. Організатори обіцяють нові образи, свіжі жарти, актуальні пародії, — все це в одному неповторному концерті.
 
Довідка: Після тріумфальних гастролей в Америці і Австралії головні коміки країни готові смішити українців. Студія квартал 95 — це гумористичне шоу, в якому беруть участь акторський колектив Студії «Квартал 95». «Вечірній Квартал» — це інтерпретація подій, що відбуваються в суспільно-політичному житті країни через призму здорової іронії та сарказму. У шоу по-доброму і від душі сміються над політиками і спортсменами, музикантами і телезірками, причому найчастіше разом з ними ж. «Вечірній Квартал» давно б'є рекорди за телевізійними рейтингами, а вдячні глядачі, що забивають під зав'язку всі зали, де проходять концерти «Кварталу 95», називають хлопців«народними антидепресантами».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж