Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Цьогорічний «Обнова-фест» буде присвячений пам’яті Йосифа Сліпого та Любомира Гузара

З благословення Гузара розпочався перший фестиваль «Обнова»
Цьогорічний «Обнова-фест» буде присвячений двом українським духовним велетам - Патріарху Йосифу (Сліпому) та Блаженнішому Любомиру (Гузару). Про це повідомили організатори фестивалю на офіційній сторінці у мережі Фейсбук.

«Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара з Товариством «Обнова» пов'язує дуже багато - він по-особливому любив обновлян і залюбки підтримував наші починання. Саме з Його благословіння у 2008 році і розпочався наш «Обнова-фест» у Чернівцях. 

Сумна новина прийшла до нас за кілька днів до проведення «Обнова-фесту», який з легкої руки Блаженнішого став одним із наймаштабніших та найочікуваніших на Буковині - у дорозі на фестиваль сотні майстрів, музикантів, авторів з усіх куточків України.

Організатори «Обнова-фесту» радилися з авторитетними церковними та мирянськими особами, передусім з Блаженнішим Святославом, і вирішили не переносити фестиваль, а присвятити його Блаженнішому Любомирові. 

Тож фестиваль буде присвячений двом українським духовним велетам - Патріарху Йосифу, 125-річчя якого вшановуємо та Блаженнішому Любомиру, з яким у ці дні прощаємося...», - йдеться у повідомленні організаторів фестивалю.

Нагадаємо, «Обнова-фест» відбудеться 4 червня на території чернівецького музею народної архітектури і побуту. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж