Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Рятівники прибирали повалені дерева на вулицях Вільшини та Галицький Шлях

ДСНС-никам вдалося звільнити автодороги від повалених дерев та запобігти ускладненню руху транспорту

Минулої доби в Чернівецькій області утримувалася несприятлива погода, пов’язана із сильними дощами, грозами та проривами вітру. В результаті чого на території краю мали місце випадки повалення дерев, підтоплення будівель. Для надання допомоги місцевому населенню залучалися пожежно-рятувальні підрозділи з м. Чернівців, Путильського, Сторожинецького, Сокирянського та Заставнівського районів. 
Рятівники прибирали повалені дерева на вулицях Вільшини та Галицький Шлях
Так, у м. Чернівцях рятувальники проводили заходи щодо розпилювання та прибирання повалених дерев на вул. Вільшини, Галицький Шлях та Московської Олімпіади. Також випадки повалення дерев на проїжджі частини дороги мали місце у с. Старі Бросківці Сторожинецького району, м. Сокиряни та на автодорозі сполученням с. Кадубівці – с. Звенячин у Заставнівському районі. У всіх випадках з допомогою спеціального інструменту рятувальникам вдалося звільнити автодороги від повалених дерев та запобігти ускладненню руху транспорту на даних ділянках дороги. 
 
Загалом впродовж минулої доби у Чернівецькій області пожежно-рятувальними підрозділами було здійснено 9 виїздів на надання допомоги людям.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж