Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях заочно судили бойовика «ДНР»


Бандита засуджено до 11 років тюрми
Шевченківський районний суд Чернівців заочно виніс вирок жителю м. Сніжне Донецької області. Бойовик із травня 2014 року брав активну участь у терористичній організації «ДНР», зокрема в бойових діях проти військовослужбовців ЗС України та співробітників правоохоронних органів поблизу Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф’єва, населених пунктів Іловайськ, Дмитрівка, Круглик, Рідкодуб та Кожевня Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

«Ми зібрали достатньо доказів його участі в терористичній організації «ДНР». Зокрема, нам достеменно відомо, що він брав активну участь у бойових діях поблизу Донецького аеропорту, Іловайська та інших населених пунктів Донецької області. Всі процесуальні дії у кримінальному провадженні було дотримано відповідно до чинного законодавства, повістки були опубліковані як на офіційному сайті СБУ, так і в засобах масової інформації, але бойовик на судові засідання не з’являвся. Попри це, суд взяв до уваги всі беззаперечні докази і виніс вирок заочно», - прокоментував начальник УСБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук.

Суд визнав бойовика винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Вирок суду – одинадцять років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.скачать dle 10.5фильмы бесплатно