Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До кінця червня на ремонт буковинських доріг витратять 130 мільйонів

Йдеться про кошти, що надійшли від перевиконання планів надходжень митниці До кінця червня на ремонт автошляхів Чернівецької області буде освоєно близько 130 мільйонів гривень. Про це 19 червня під час робочої наради щодо стану дорожньої галузі Буковини повідомив начальник служби автомобільних доріг Чернівецької області Ігор Гах.
 
За його словами, з Державного бюджету України на впорядкування дорожньої інфраструктури Чернівецькій області передбачено 79,2 мільйони гривень, з них на будівництво та реконструкцію автомобільних доріг загального користування – 2,3 млн. грн., капітальний ремонт автодоріг - 23,1 млн. грн., поточний середній ремонт доріг загального користування – ""53,8 млн. грн.
 
Щодо фінансування від перевиконання митниці, то службою автомобільних доріг сформовано попередній перелік об'єктів, які фінансуються за з рахунок перехідних коштів з 2016 року та коштів від продовження експерименту у 2017 році. Очікується, що до кінця червня поточного року буде освоєно близько 130 млн. грн.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж