Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Юрій Крафт: «Нам треба підготувати команду до сезону»

Фото: Ігор Данилов
«Буковина» провела контрольні матчі з «Поділлям»

3 липня чернівецька «Буковина» зіграла контрольні матчі з колективом «Поділля» (Хмельницький) – 4:1, 0:2. Після спарингів нашої команди ми поспілкувалися з Юрієм Крафтом, який виконує обов’язки головного тренера «Буковини».

 

- У поєдинках із «Поділлям» зіграло багато потенційних новачків «Буковини»… 

- Так. У матчах із «Поділлям» ми перевірили багато потенційних новачків. Серед них – багато вихованців буковинського футболу. Звісно, що нам хотілося побачити у справі тих виконавців, які претендують на місце у складі «Буковини». Є гравці, з якими ми найближчим часом підпишемо контракт.

 

- Чи планує «Буковина» зіграти ще контрольні матчі? 

- У середу, 5 липня, плануємо зіграти між собою. Зараз команда працює у режимі дворазових тренувань. Тренування відбуваються на стадіонах Чернівців.

 

- Хто зараз із Вами працює у «Буковині»? 

- На сьогоднішній день мені допомагає Віталій Куниця, а ось обов'язки адміністратора команди виконує Микола Гафійчук. Залишаються у клубі Ігор Наболотний та Іван Павлюк. Клуб під патронат взяло місто. У нас є ще не вирішені питання, однак зараз нам треба підготувати команду до сезону.

 

- Чи можна очікувати на появу в «Буковині» досвідчених виконавців? 

- Якщо досвідчені виконавці матимуть бажання допомогти «Буковині», то ми готові до діалогу. На жаль, вирішив залишити нашу команду досвідчений Олександр Темерівський (гравець продовжить кар’єру у команді «Нива – В» із Вінниці – авт.). У матчі з «Поділлям» зіграв Руслан Івашко. Щодо підписання контракту з Русланом є певні питання.  

 

- Нещодавно відбулося жеребкування попереднього етапу Кубку України. «Буковина» гратиме на виїзді з СК «Дніпро – 1». Як Ви оцінюєте результати жеребкування? 

- Дійсно, нам належить зіграти у Дніпрі. На нас очікує довга дорога. Наскільки мені відомо, цю команду можуть поповнити досвідчені виконавці, які пограли у Премєр- лізі. Зрештою, усі крапки над «і» розставить гра. 

 

Олексій МАМЧУК

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж