Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На медичну галузь краю додатково виділили 10 мільйонів гривень

Відбулася сесія обласної ради
На черговому засіданні сесії обласної ради депутати підтримали підготовлений обласною державною адміністрацією проект змін до обласного бюджету на 2017 рік.
 
Так, на медичну галузь, згідно поданих облдержадміністрацією пропозицій, додатково виділено більше десяти мільйонів гривень.
 
- Зокрема, 1000,0 тис.грн. виділено лікарні швидкої медичної допомоги на придбання медикаментів та перевязувальних матеріалів, 1078,1 тис. грн. - обласному онкологічному диспансеру на придбання онкопрепаратів, 1000,0 тис.грн. - на проведення капітального ремонту та переобладнання харчоблоку обласним госпіталем ветеранів війни, 2000,0 тис.грн. виделено обласному медичному діагностичному центру на придбання апарату для дуплексного сканування транскраніальних судин та магістральних судин кінцівок, 765,3 тис.грн. – обласному протитуберкульозному диспансеру для проведення ремонту фасаду будівлі із частковою заміною вікон, дверей та проведення теплоізоляції стін, на придбання проявочної машини для скринінгової та ранньої діагнстики раку обласним онкологічним диспансером – 250 тис. грн. та інші видатки, які можна переглянути в рішенні, яке вже затверджено депутатами», підсумував голова облдержадміністрації.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж