Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У самоорганізованому таборі на Хотинщині отруїлися діти

Усіх хворих госпіталізували до лікувальних закладів 30 хворих дітей та 1 дорослий звернулися за медичною допомогою з ознаками гострого гастроентероколіту (підвищення температури тіла, пронос, нудота, блювання). Усі вони перебували у самоорганізованому наметовому містечку в с. Перебиківці Хотинського району.
 
Про це повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області.
 
В ході епідеміологічного розслідування встановили, що наметове містечко самоорганізовала релігійна громада баптистів для сімейного відпочинку. Усьго тут перебувають 110 дітей та 45 дорослих.
 
Наразі хворих госпіталізували до лікувальних закладів. Відібрали зразки колодязної води з місця розташування наметового містечка, води громадської криниці, води приватної криниці на бактеріологічне, фізико-хімічне, вірусологічне дослідження. 
 
Окрім того, в ході обстеження хворих дітей та батьків, які приймали участь в приготуванні страв для харчування в наметовому містечку, в одного хворого визначили антиген ротавірусної інфекції.
 
Також визначили антиген ротавірусу в пробі криничної води, яку споживали хворі. 
 
Джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху, встановлюються. Проведення комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів триває.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж