Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада надала підприємцям дозвіл на викуп земельної ділянки на Алма-Атинській

Питання повністю відповідає чинному законодавству Чернівецька міська рада  32 голосами підтвердила своє рішення про надання дозволу ТзОВ виробничо-комерційній фірмі «Віктор ЛТД»  на викуп земельної ділянки на вулиці Алма-Атинській, 3Б для будівництва магазину, здолавши таким чином вето Олексія Каспрука. 
 
Мешканці прилеглого будинку просили не надавати такого дозволу, оскільки  вважають, що підприємець після викупу землі розпочне добудову другого поверху магазину, що позбавить їх частини прибудинкової території, де  граються діти,  паркують свої авто мешканці.
 
Депутати ж зауважили, що питання  про дозвіл на добудову магазину міська рада наразі не розглядає, це є повноваженнями Департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин. 

– Комісія, яка була створена розпорядженням міського голови, прийняла рішення надати дозвіл на викуп земельної ділянки, це питання повністю відповідає чинному законодавству, – зазначив депутат Володимир Бешлей. – Зрозуміло, з яких причин накладено вето, вони політичні, адже серед засновників ТзОВ ВКФ «Віктор ЛТД» є депутат міської ради Богдан Ковалюк.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж