Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЦНАП планує видавати закордонні паспорти та ID-картки

На закупівлю обладнання виділено 920 тисяч гривень Центр надання адміністративних послуг закупить обладнання для виготовлення паспортів.
 
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
 
Відповідно до бюджетного запиту на 2017 рік, виділили 920 тисяч гривень на придбання обладнання автоматизованих робочих місць з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID-картки.
 
Центр надання адміністративних послуг готує інформацію для оголошення тендерної процедури цих закупівель в електронній системі закупівель на «Прозорро». Цю роботу планують завершити впродовж двох місяців. Після проведення тендеру на закупівлю обладнання оформлення паспортів у вигляді ID-картки відбуватиметься за адресою вул.Героїв Майдану, 7.
 
Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради також додатково виділено приміщення площею 50 кв.м. Після закупівлі автоматизованих робочих місць розглянуть питання запровадження двох додаткових ставок адміністраторів відділу з питань оформлення дозвільних документів міської ради («Дозвільний центр») та проведуть їх навчання з цього питання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж