Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Прикордонники зупинили жінку, яка незаконно намагалася вивезти доньок за кордон

Згода батька містила ознаки підробки  Мати з Івано-Франківщини намагалася в незаконний спосіб вивести дітей через один із пунктів пропуску, що на Буковині.
Випадок трапився цими вихідними в пункті пропуску «Порубне», де в рейсовому автобусі «Неоплан» сполучення «Львів (Україна)-Софія (Болгарія)», в якості пасажирів слідувала мати з двома доньками.

Під час паспортного контролю у прикордонного наряду виникли сумніви, щодо дійсності нотаріально засвідченої згоди батька для виїзду дітей за кордон. В ході поглибленої перевірки документа було встановлено, що він містить часткові ознаки підробки, а тому не дає права на перетин кордону.
Прикордонники зупинили жінку, яка незаконно намагалася вивезти доньок за кордон  
У результаті чого неповнолітнім громадянам України відмовлено у пропуску через державний кордон. В діях же матері вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального Кодексу України, про що інформовано Глибоцьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, повідомляє Прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж