Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дівчинка народилася у холі дитячої лікарні на Буковинській


Оскільки пологовий будинок №1, який працює у приміщенні лікарні,  зараз зачинений на дезінфекцію, пологи приймали чергові хірурги

Сьогодні вночі у міській дитячій лікарні на вул. Буковинській народилася дитина. Ніби нічого дивного з огляду на те, що вже декілька років у її приміщенні вимушено функціонує пологовий будинок №1. Однак наразі він зачинений на планову дезінфекцію, через це всі породіллі народжують на вул. Рівненській у пологовому будинку №2.
 
– Близько половини другої ночі до лікарні родичі привезли жінку з Остриці Герцаївського району. З місяць тому вона лежала тут у пологовому, тож коли почалися перейми, рідні, не знаючи, що будинок тимчасово не функціонує, привезли її на Буковинську, – розповідає черговий хірург Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Любов Бонка.

Оскільки пологи у жінки розвивалися дуже стрімко, часу, щоб «швидкою» довезти її на Рівненську вже не було. Його не було навіть на те, щоб підняти жінку в операційну, тому вона народила фактично на кушетці у холі лікарні. Крім Л. Бонки, до породіллі терміново спустилися всі чергові хірурги, анестезіологи, операційні медсестри. На щастя, все обійшлося. Другу свою дитину – дівчинку, вагою 3 кг 300 г – жінка народила самостійно і дуже швидко, за якихось 15 хвилин. Щоб запобігти ускладненням, після пологів «швидка» відвезла жінку на Рівненську під контроль акушерів і гінекологів. Туди ж згодом спеціальна бригада доправила новонароджену.
 
Як повідомив головний лікар міського пологового будинку №2 Альберт Куріцин, на сьогодні і мама, і дитина почуваються добре. Завдяки професійним діям колег із дитячої лікарні, з ними все гаразд.   скачать dle 10.5фильмы бесплатно