Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Злива підтопила підвали, залізничний вокзал і три сектори «Калинки»

Через потужний зливовий сток було ускладнено рух автотранспорту вулицями міста
Упродовж п’яти годин 27 липня у Чернівцях випало 31 мм опадів, що становить третину місячної норми і кваліфікується як стихійне гідрометеорологічне явище.
 
За даними УДНС та комунальних служб внаслідок потужної зливи у Чернівцях було підтоплено понад десяток підвальних приміщень, залізничний вокзал, три сектори на Калинівському ринку та ускладнено рух автотранспорту на окремих вулицях.
 
Зливовими водами було підтоплено підвальні приміщення дошкільних установ на вул. Узбецькій,29, Хотинській,49, Руській,15, НВК «Берегиня» на вул. Карбулицького, поліклініки на вул. Мудрого,2, корпусу ЧНУ на вул. Кафедральній,2, готельного комплексу на вул. Машинобудівників,28, складських приміщень ТОВ «Рома» на вул. Коломийській,2ж, а також підвальні приміщення на вул.Прутській,24 та провул.Прутському,1,5, Лермонтова,3, Тобілевича,9, Головна,43, Університетська,13, Козачука,20 Білоруській,29, окремі приміщення залізничного вокзалу, 6, 8 та частково 2 сектори Калинівського ринку, автостанцію на вул. Садовій, у Садгорі вул. Квітковського, Огінського, Філатова, Північну, Крайню.Злива підтопила підвали, залізничний вокзал і три сектори «Калинки»
 
Через потужний зливовий сток було ускладнено рух автотранспорту вулицями Гагаріна, Хотинській, Руській, Сагайдачного, Прутській, Машинобудівників, Севастопольській, Героїв Майдану, проспект Незалежності та Калинівській.Злива підтопила підвали, залізничний вокзал і три сектори «Калинки»
 
До ліквідації підтоплень підвальних приміщень, окрім комунальної, залучалася техніка та особовий склад УДСНС. Над усуненням наслідків зливи на дорогах міста працювали бригади МіськШЕП. Причини підтоплення підвальних приміщень за кожною адресою аналізуються комунальними службами для вжиття заходів щодо упередження таких випадків.
Злива підтопила підвали, залізничний вокзал і три сектори «Калинки»скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж