Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Глибоцька лікарня отримала гуманітарну допомогу із Франції та Німеччини

Загальна вартість гуманітарного вантажу складає близько 60 тисяч євро 2 серпня районна лікарня Глибоччини отримала гуманітарну допомогу.
 
Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.
 
Лікарня отримала сучасні операційні столи, два УЗД-апарати, оксигенатор, багатофункціональні ліжка з електроприводом, спеціальні медичні матраци, приліжкові тумбочки, шафи для зберігання медикаментів тощо. Загальна вартість гуманітарного вантажу складає близько 60 тисяч євро.
 
Як інформує головний лікар Глибоцької центральної районної лікарні Іван Шкробанець, до медичного закладу надійшла партія гуманітарної допомоги від Франції та Німеччини. Вантаж лікарня змогла отримати за сприяння Глибоцької райдержадміністрації, Глибоцької районної ради та допомоги Агрохолдингу «Мрія».
 
За словами головного лікаря, друга частина гуманітарного вантажу надійде до лікувально-профілактичного закладу вже найближчим часом. Серед речей, котрі лікарня ще має отримати, – операційний комплект з інструментарієм, засоби освітлення та засоби пересування для людей з обмеженими фізичними можливостями.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж