Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Підозрювані у розбійному нападі на суддю заявили, що їх затримали незаконно

Вони оскаржили у суді міру обрання запобіжного заходу  Двоє підозрюваних у розбійному нападі та пограбуванні голови Господарського судуЧернівецької області Бориса Желіка оскаржили обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Буковина».
 
Один із підозрюваних, чоловік 1992 року народження, нині проживає у Івано-Франківську, має дружину та маленького сина. Розповів суду, як його затримували.
 
– Мене взагалі ніхто, нічого не питав, наскільки я пам’ятаю. Я не в тому стані був, я у момент затримання в машині у наручниках 8 годин відстояв, пару раз получив по голові, мені не дуже хотілось, чесно кажучи нічого, – заявив підозрюваний.  
 
Ще один підозрюваний, родом з Донецька, нині проживає у Києві. Його адвокат теж оскаржує рішення суду першої інстанції.
 
– Ми оскаржуємо дії саме правоохоронних органів і законність затримання. Захист вважає, що особа була затримана незаконно, – зазначила адвокат підозрюваного Олена Меленюк.  
 
І на першому, і на другому засіданні судова колегія постановила залишити апеляційні скарги адвокатів без задоволення.
 
Підозрювані звернулись до суду із заявами, що до них застосовувались незаконні методи при затриманні, тому колегія суддів доручила прокуратурі Чернівецької області перевірити даний факт.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж